Lucia Šoralová bude mať na Vianoce namiesto kapra lososa

Lucia Šoralová
Lucia Šoralová Foto: Ivo Kiapeš

BRATISLAVA 23. decembra (WEBNOVINY) – Slovenská speváčka a muzikálová herečka Lucia Šoralová strávi vianočné sviatky opäť v Prahe, kde žije už niekoľko rokov.

Okrem partnera Ondřeja Soukupa s nimi bude aj ich ročná dcérka Rebeka.

Najmä preto sa Šoralová na Vianoce teší viac ako v minulosti. „Až teraz sa konečne teším na Vianoce, lebo sú to sviatky pre deti. Predtým to bolo skôr únavné,“ povedala v rozhovore pre agentúru SITA.

Speváčka bude mať na štedrovečernom stole kapustnicu, zemiakový šalát a rybu, no rozhodne nie tradičného kapra. „U nás sme síce robievali kapra, ale s Ondrejom sme to zmenili na lososa. Šalát mi chutí, losos mi chutí, a tak mi konečne chutí aj vianočná večera,“ povedala Šoralová.

Podľa nej si na toto menu jej partner musel zvykať, no v súčasnosti s tým už nemá problém. „Oni majú rybaciu polievku, no chutí mu aj kapustnica. Niekedy to robíme aj tak, že kúsok rybacej polievky nám dá Gábina (Osvaldová – jeho manželka, pozn. SITA) a my im zase dáme z našej kapustnice. Ja si totiž neviem predstaviť, že by som ju pripravovala, sekala rybe hlavu, vyberala oči a tak ďalej. To som nikdy nerobila a ani nechcem,“ dodala 35-ročná speváčka, ktorá taktiež prezradila, že si Vianoce nevie predstaviť bez kolied.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Lucia Šoralová