Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pjongčang
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, SITA/AP.
6. 02. 2018 22:52 Nezaradené od Webnoviny.skSITA Diskusia

ZOH Zimná olympiáda 2018 Pjongčang (program a výsledky 12. februára 2018)

Program a výsledky ZOH 2018 (12. február)

  • pôvodne osem finálových disciplín (ale obrovský slalom žien pre silný vietor zrušili)

Prelink

Slováci v akcii

2.00 h a 2.33 h SNOUBORDING: Slopestyle – 1. a 2. kolo finále žien (Klaudia Medlová)

2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)

  • zrušené pre silný vietor a preložené na štvrtok (1. kolo o 1.30 h SEČ, 2. kolo – 5.15 h)

11.10 h BIATLON: stíhacie preteky žien na 10 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková)

11.50 h SANE: Jednotlivkyne – 1. a 2. jazda (Katarína Šimoňáková)

13.00 h BIATLON: stíhacie preteky mužov na 12,5 km (Matej Kazár, Martin Otčenáš)

1.05 h (časy sú SEČ) CURLING: Zmiešané páry – semifinále

Kanada – Nórsko 8:4 po 7. zmene (2:0, 0:1, 0:1, 1:0, 2:0, 0:2, 3:0, X)

2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž – voľný program mužov

1. Patrick Chan (Kan.) 179,75 b., 2. Michail Koľada (OŠR) 173,57, 3. Adam Rippon (USA) 172,98, 4. Matteo Rizzo (Tal.) 156,11. 5. Keidži Tanaka (Jap.) 148,36

2.00 h a 2.33 h SNOUBORDING: Slopestyle – 1. a 2. kolo finále žien

1. Jamie Andersonová (USA) 83,00 b. (1. kolo 83,00 / 2. kolo 34,56), 2. Laurie Blouinová (USA) 76,33 (49,16 / 76,33), 3. Enni Rukajärviová (Fín.) 75,38 (45,85 / 75,38), 4. Silje Norendalová (Nór.) 75,38, 5. Jessika Jensonová (USA) 72,26 (72,26 / 41,11), 6. Hailey Langlandová (USA) 71,80 (41,26 / 71,80), 7. Sina Candrianová (Švaj.) 66,35 (66,35 / 39,80), 8. Sofija Fiodorovová (OŠR) 65,73 (27,53 / 65,73), … 24. Klaudia Melová (SR) 34,00 (26,16 / 34,00)

2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien

  • zrušené pre silný vietor a preložené na štvrtok (1. kolo o 1.30 h SEČ, 2. kolo – 5.15 h)

3.10 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž – voľný program žien

1. Alina Zagitovová (OŠR) 158,08 b., 2. Mirai Nagasuová (USA) 137,53, 3. Gabrielle Dalemanová (Kan.) 137,14, 4. Carolina Kostnerová (Tal.) 134,00, 5. Kaori Sakamotová (Jap.) 131,91

4.20 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž – voľný tanec

1. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan.) 118,10 b., 2. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 112,01, 3. Jekaterina Bobrovová, Dmitrij Soloviov (OŠR) 110,43, 4. Anna Capelliniová, Luca Lanotte (Tal.) 107,00, 5. Kana Muramotová, Chris Reed (Jap.) 87,88

5.30 h a 6.17 H SNOUBORDING: U-rampa – 1. a 2. kolo kvalifikácie žien

1. Chloe Kimová (USA) 95,50 b. (1. kolo 91,50 / 2. kolo 95,50), 2. Liou Ťia-jü (Čína) 87,75 (87,75 / 41,00), 3. Haruna Macumotová (Jap.) 84,25 (80,75 / 84,25)

8.40 h HOKEJ – ŽENY: B-skupina

Švajčiarsko – Japonsko 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Góly: 31. a 34. S. Benzová, 45. Müllerová – 49. Kubová
Vylúčené: 5:4 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Granová (Švéd.), Hovová (Nór.) – Heikkinenová (Fín.), Pagonová (Slovin.)

11.10 h BIATLON: stíhacie preteky žien na 10 km

1. Laura Dahlmeierová (Nem.) 30:35,3 min2. Anastasia Kuzmimová (SR) +29,4 s (4), 3. Anais Bescondová (Fr.) +29,6 (1), 4. Marte Olsbuová (Nór.) +1:07,3 min (4), 5. Hanna Öbergová (Švéd.) +1:08,9 (3), 6. Denise Herrmannová (Nem.) +1:19,4 (2), 7. Veronika Vítková (ČR) +1:37,3 (3), 8. Lena Häckiová (Švaj.) +1:41,5 (3), … 38. Paulína Fialková (SR) +3:58,3 (6)

11.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) – 2. kolo kvalifikácie mužov

1. Džä Wu-čoi (Kór. rep.) 81,23 bodu, 2. Vinjar Slatten (Nór.) 77,49, 3. Casey Andringa (USA) 77,37

11.50 h SANE: Jednotlivkyne – 1. a 2. jazda

poradie po dvoch zo štyroch jázd: 1. Natalie Geisenbergerová 1:32,454 min, 2. Dajana Eitbergerová (obe Nem.) 1:32,574, 3. Alex Goughová (Kan.) 1:32,645, … 25. Katarína Šimoňáková (SR) 1:35,034

12.05 h CURLING: Zmiešané páry – semifinále

OŠR – Švajčiarsko 5:7 (0:2, 2:0, 0:1, 0:1, 2:0, 1:0, 0:2, 0:1)

13.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) – 1. kolo finále mužov

13.00 h BIATLON: stíhacie preteky mužov na 12,5 km

1. Martin Fourcade (Fr.) 32:51,7 min (1), 2. Sebastian Samuelsson (Švéd.) +12,0 s (1), 3. Benedikt Doll (Nem.) +15,1 (1), 4. Tarjei Bö (Nór.) +1:02,6 min (3), 5. Simon Schempp (Nem.) +1:02,7 (3), 6. Benjamin Weger (Švaj.) +1:03,1 (2), 7. Simon Desthieux (Fr.) +1:03,7 (3), 8. Arnd Peiffer (Nem.) +1:14,1 (3), … 27. Martin Otčenáš +3:30,8 (3), 31. Matej Kazár (obaja SR) +3:50,7 (5)

13.10 h HOKEJŽENY: B-skupina

Švédsko – Kórea 8:0 (4:0, 1:0, 3:0)
Góly: 25. a 42. Winbergová, 4. Nyhlénová-Perssonová, 10. Lundbergová, 11. Fällmanová, 18. Udénová Johanssonová, 42. Nordinová, 46. Stenbergová
Vylúčené: 4:3 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Arianová-Lortieová (Kan.), Fialová (Švajč.) – Tauriainenová (Fín.), Toddová (Kan.)

13.30 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky žien na 1500 m

1. Ireen Wüstová (Hol.) 1:54,35 min, 2. Miho Takagiová (Jap.) 1:54:55, 3. Marrit Leenstrová (Hol.) 1:55,26, 4. Lotte van Beeková (obe Hol.) 1:55,27, 5. Brittany Boweová (USA) 1:55,54, 6. Nao Kodairová (Jap.) 1:56,11, 7. Ida Njatunová (Nór.) 1:56,46, 8. Heather Bergsmová (USA) 1:56,74

13.35 h  AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) – 2. kolo finále mužov

13.50 h SKOKY NA LYŽIACH: Hlavná súťaž jednotlivkýň na strednom mostíku HS-109

1. Maren Lundbyová (Nór.) 264,6 bodu (105,5 m/110 m), 2. Katharina Althausová (Nem.) 252,6 (106,5 m/106 m), 3. Sara Takanašiová (Jap.) 243,8 (103,5 m/103,5 m), 4. Irina Avvakumová (Rus.) 230,7 (99 m/102 m), 5. Carina Vogtová (Nem.) 227,9 (97 m/101,5 m), 6. Daniela Iraschková-Stolzová (Rak.) 225,9 (101,5 m/99 m), 7. Nika Križnarová (Slov.) 223,2 (101 m/104 m), 8. Ramona Straubová (Nem.) 210,5 (98,5 m/98,5 m)

14.10 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) – 3. kolo finále mužov

konečné poradie po 3. finálovom kole: 1. Mikael Kingsbury (Kan.) 86,63 bodu, 2. Matt Graham (Aus.) 82,57, 3. Daiči Hara (Jap.) 82,19, 4. Marc-Antoine Gagnon (Kan.) 77,02, 5. Casey Andringa (USA) 75,50, 6. Vinjar Slatten (Nór.) 33,61

Odporúčané články

Zimné olympijské hry v Pjongčangu zarobili viac ako v Soči, MOV rozdelí stovky miliónov dolárov Do NHL sa vracia Marco Sturm, po Nemeckom pohári posilní trénerský káder LA Kings

Neprehliadnite

Platy popredných manažérov v USA narástli za štyridsať rokov o vyše tisíc percent Zákazník zastrelil čašníka na predmestí Paríža, na svoj sendvič vraj čakal pridlho Na Aljaške bolo teplo ako ešte nikdy, priemerná teplota bola v júli o tri stupne vyššia Tvrdý brexit môže viesť k nedostatku potravín, palív a liekov, hovorí prognóza britskej vlády Rodové rozdiely na Slovensku stále pretrvávajú, platí to najmä v oblasti práce a kariéry Aktualizované: Pri Zavare havarovalo auto a začalo horieť, zomrela mladá spolujazdkyňa Aktualizované: Pri bombovom útoku Islamského štátu na svadbe v Kábule zahynuli desiatky ľudí Kimi Räikkönen si po šestnásťdňovom „záťahu“ uprostred sezóny nič nepamätal, priznáva v knihe

Témy

Viac k osobnosti z článku

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X