Som vychutnávač Vianoc, prezradil herec Juraj Kemka

Juraj Kemka
Juraj Kemka Foto: SITA/Nina Bednáriková

BRATISLAVA 24. decembra (WEBNOVINY) – Slovenský herec Juraj Kemka na Vianociach oceňuje to, že si po celom náročnom roku poriadne oddýchne.

Ako priznal v rozhovore pre agentúru SITA, cez tieto sviatky rozhodne nepodlieha typickému predvianočnému stresu a každý rok si ich „vychutnáva plnými dúškami“.

„Nedám dopustiť na Vianoce, sú to moje obľúbené dni v roku,“ povedal Kemka, ktorý spolu s hereckými kolegami a kamarátmi Lukášom Latinákom, Mariánom Miezgom a Róbertom Jakabom opäť organizoval tradičný Vianočný bazár chalaňov.

„Celý náš rok je intenzívny a strašne veľa pracujeme, tak sa to tak snažím uchrániť. Aspoň dva, tri dni pred Vianocami už som v takom oddychovom móde. Milujem tú atmosféru okolo Vianoc, všetky vône a tradičné veci, ktoré sa okolo nich točia. Takže ja som taký vychutnávač Vianoc,“ zhrnul.

Neoddeliteľnou súčasťou jeho sviatkov sú rozprávky, aj keď sa ich už „trošku prejedol“, keďže ich výber je každý rok veľmi podobný. Na jednu z nich však nedá dopustiť. „Musím spomenúť jednu rozprávku, ktorú na Vianoce milujem – volá sa Krakonoš a lyžníci,“ prezradil herec známy zo zábavnej relácie Partička (2009) či seriálov Ordinácia v ružovej záhrade (2007), Panelák (2008) alebo Nesmrteľní (2010).

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom