Ct 1.jpg

Reakcia bývalej riaditeľky piešťanskej nemocnice na mediálne vystúpenie poslanca NRSR za OĽaNO Alana Sucháneka na sobotňajšom tlačovom brífingu pred NRSR

Vzhľadom k opakujúcim sa mediálnym vystúpeniam poslanca A. Sucháneka k zrušeniu  obvinenia voči  mne a ďalším osobám v „kauze CT “z roku 2014 som sa rozhodla reagovať a uverejniť túto správu . Nerozumiem , odkiaľ pán poslanec NRSR , pre  ktorého v júni 2016  abdikovala celá Rada Bielej vrany po tom , ako preverila jeho postup pri nákupe CT prístroja v Piešťanoch v roku 2012 , berie morálne právo  k tejto téme , ale aj všeobecne k zdravotníckym témam sa vyjadrovať.
Robert Fico

Poslanec Suchánek odmieta Ficove obvinenia k nákupu CT

Opozičný poslanec na stredajšej tlačovej besede predložil dokumenty, ktoré podľa neho dokazujú, že ponuka od firmy Siemens nebola technicky horšia ako konkurenčné ponuky a nebola nevyhovujúca pre nemocnicu.
Igor Matovič

Biele vrany kritizovali zverejnenie dokumentov o Matovičovi

Premiér Robert Fico v piatok 5. februára obvinil lídra OĽaNO Igora Matoviča, že v roku 2008 fiktívne previedol svoju firmu regionPress na tzv. bieleho koňa, prepral 122 miliónov korún a zlikvidoval účtovníctvo firmy za roky 1997 až 2008, aby zabránil kontrole daňového úradu.